Музична школа YOLO запрошує на навчання всіх бажаючих, дітей та дорослих!

freely-10129

Про курс

Рок-музика та блюз, фламенко і джаз — жоден із цих стилів неможливо уявити без звучання гітари. Акомпанемент, соло, імпровізація — їй підвладне все у вправних руках музиканта, що пройшов хорошу школу у професіоналів. Завдяки винаходу електрогітари виконавські можливості музикантів значно розширились.

Навчання дітей

В нашій школі організовано навчання гри на гітарі для дітей за унікальними методиками, що дозволяють освоїти інструмент навіть дошкільнятам.

Дошкільний та ранній шкільний вік — найсприятливіші для будь-якого навчання. Закладені від народження задатки розкриваються сповна, якщо уроки проводять професійні викладачі. Дітям цікаво все. Вони відкриті, чутливі та миттєво сприймають нову інформацію. Уроки музики, зокрема уроки гітари, завжди є корисними для дитини — це, насамперед, тренування різних видів пам'яті (тактильної, зорової, слухової, музичної), розвиток моторики, концентрації та вміння зосереджуватись на дрібних деталях.

Гра на гітарі для дітей — це і розвага, і розкриття творчого потенціалу, і ланка у формуванні гармонійної особистості.

У школі YOLO проводиться навчання для підлітків та дорослих!

Наші викладачі займаються не лише з учнями, котрі вже мають різні навички, але також дають уроки гри на гітарі початківцям.

Навіть на хорошому середньому рівні гра на музичному інструменті може вирішити багато особистісних проблем, тому що оточуючих завжди притягують талановиті люди, а саме мистецтво зближує. Хто б міг подумати, що за легкою невимушеною грою стоять величезна працьовитість та уроки гітари у талановитого викладача. Емоційне виконання улюбленої пісні під власний акомпанемент викликає у слухачів захоплення, а часто саме в такі хвилини і зароджується  любов у серці.

Якщо вам потрібно не просто вміти грати для душі, а на навчання покладені серйозніші завдання, в цьому допоможе музична школа YOLO. Навчання здійснюється за програмою професійного рівня та зможе стати вашим провідником у світ шоу-бізнесу. Курс гітари у  школі YOLO - це хороший старт для вашої кар'єри.

 

Що входить у курс

На курсах застосовується індивідуальна програма навчання, але загальні моменти наступні:

  • вивчення будови інструменту;
  • вміння налаштовувати інструмент;
  • постановка рук;
  • вивчення акордів;
  • імпровізація;
  • вивчення нотної грамоти.
Для всіх своїх учнів ми проводимо безкоштовну консультацію. Вартість повного курсу, а також ціну одного заняття гри на гітарі рекомендуємо уточнити. Ми регулярно проводимо акції та надаємо різні знижки.