singer-koncerts-concert-43525057

Академічний вокал також називають класичним чи оперним. Адже саме він має найбагатші традиції та багаторічну історію. Еталоном прийнято вважати італійську школу, яка сформувала канони академічного вокалу з появою та розвитком опери в Італії.

У школі YOLO розроблена програма занять академічним вокалом для дітей!

Вивчаючи біографії відомих співаків, можна зауважити, що багато з них поринули у вокальне мистецтво вже в ранньому дитинстві. Рання музична освіта завжди позитивно впливає на психологічний та культурний розвиток дитини. Зокрема, спів — один з найдоступніших та найзрозуміліших для дитини видів музичного мистецтва.

Будучи фундаментом для оволодіння виконавською майстерністю у будь-якому жанрі, академічний спів розвиває сильний красивий голос, координує слух і вчить виконавця володіти собою та своїм голосовим апаратом. У результаті все це дає можливість отримувати насолоду від співу й обрати вокальний жанр для майбутньої роботи. Уроки академічного вокалу — це комплекс занять, які орієнтовані на формування та розвиток фізіології голосу: постановку правильного дихання, розвиток артикуляційного апарату, координацію зовнішнього і внутрішнього слуху.

Уроки академічного вокалу в нашій школі — це можливість розкрити ваш природний талант незалежно від вашого віку та професії!

Школа YOLO також пропонує заняття для дорослих, зокрема для початківців. Кожному учневі гарантовані індивідуальний підхід та програма, сформована на основі ваших вокальних даних та рівня підготовки.

Що входить у курс:

  • постановка вокального дихання;
  • поступове збільшення діапазону;
  • розвиток чіткої артикуляції та дикції;
  • робота над репертуаром, манерою та стилем виконання;
  • виховання сценічної поведінки.
Для всіх своїх учнів ми проводимо безкоштовну консультацію. Вартість повного курсу, а також ціну одного заняття вокалу рекомендуємо уточнити. Ми регулярно проводимо акції та надаємо різні знижки.