Усіх охочих, дітей та дорослих незалежно від музичних навичок і знань запрошуємо на уроки електрогітари!

98SG57P339

 

Про курс

Навчання гри на електрогітарі проходить за індивідуальною програмою, яка складається для кожного учня з урахуванням його рівня, здібностей та бажань. На уроках електрогітари ви освоїте гру пальцями та медіатором, по нотах чи табулатурі. Дізнаєтеся, як грати на електрогітарі в колективі, як взаємодіяти з ритм-секцією, вокалом та іншими інструментами. Ви зрозумієте відмінності лід- від ритм-гітари, попрацюєте над слухом, почуттям ритму, поглибите свої знання у музичній сфері.

Навчання дозволить вам опрацювати технічні аспекти — комбопідсилення, примочки, тонка відстройка інструмента. Якщо ви вже колись вчилися грати на гітарі, педагог допоможе вам вдосконалити свої навички, розібрати та відшліфувати вивчені твори.

Що входить у курс:

Уроки гри на електрогітарі у школі YOLO — це:

  • чудово обладнані класи;
  • викладачі — практикуючі музиканти;
  • індивідуально підібрана програма навчання;
  • допомога у виборі власного інструменту;
  • можливість участі в учнівських ансамблях і гуртах;
  • участь у концертах, конкурсах та фестивалях.

Уроки для дітей та підлітків

Якщо ваша дитина захоплюється рок-музикою, і ба — ви стали свідком уявного рок-концерту, на якому вона в образі соло-гітариста, вам обов’язково варто звернути на це увагу та привести дитину на заняття електрогітари у школу YOLO.

Побутує думка, що починати заняття на електрогітарі слід лише тоді, коли учень вже здобув певні навички гри на акустичній чи класичній гітарі. Обґрунтування такого ствердження є не надто переконливим хоча б тому, що електрогітара, акустична та класична гітари — це зовсім різні інструменти і техніка гри на них, відповідно, докорінно відрізняється. Навпаки, завдяки меншій формі, вужчому грифу та відстані між струнами  розпочинати заняття можна вже з шести років. До того ж електрогітара звучить навіть від легкого дотику до струн, тому початківець зможе виконувати нескладні мелодії вже з перших тижнів навчання.

Уроки для дорослих

Навчання дорослих побудовано таким чином, що на перший план виходять музичні смаки та уподобання учня, тобто ви будете вивчати усі тонкощі електрогітари на матеріалі ваших улюблених гуртів та музичних композицій. Це може бути музика таких всесвітньовідомих гуртів як то Mumford & Sons, Imagine Dragons, Arctic Monkeys, Radiohead, Metallica, Rammstein, Slipknot, Asking Alexandria, Bring Me The Horizon, Pantera та інші, а також, звісно, класика рок-музики — The Who, The Doors, The Rolling Stones,  Led Zeppelin, Pink Floyd, Black Sabbath, Deep Purple, Kiss, Queen, AC/DC, Nazareth.

Стань учасником справжнього рок-гурту!

Вже під час навчання наші учні знімають відеокліпи та записуються на професійній студії звукозапису. Переглянути відео можна ось тут.

Вправний гітарист потрібен скрізь!

Електрогітара потрібна майже в усіх сучасних жанрах (поп, рок, джаз, ф'южн). Існує кілька стилів, які фактично не існують без електрогітари — наприклад, напрямок "важкої" музики (хард-рок, метал і його підвиди) — рокітливий гітарний звук та рифи стали їхноью візитною карткою.

Ми пропонуємо учням, які вибрали електрогітару для навчання, кілька варіантів абонементів різної тривалості та вартості. І незалежно від кількості уроків, тривалості навчання ми обіцяємо море драйву та позитиву!

Цікаво

Історія електрогітари порівняно з іншими музичними інструментами досить молода. Вона з'явилася на початку XX століття. У той період гітаристи почали розуміти, що їх звук губиться на тлі контрабасів, клавіш, ритм-секцій і звичайній гітарі необхідне посилення. Історія виникнення та розвитку інструмента тісно пов'язана з Лео Фендером (Leo Fender) і Лес Полом (Les Paul) — це музиканти й винахідники, чиї імена відомі будь-якому гітаристу.

Можливості гітари ще не до кінця вивчені — вона постійно розвивається, винаходяться нові моделі та аксесуари для гри. Музиканти експериментують зі звуком, стилями та прийомами. Уроки гри на електрогітарі дозволять вам стати безпосереднім учасником процесу. Під час навчання ви оволодієте традиційними та новаторськими техніками.

Школа гри на електрогітарі вдосконалюючись, разом з технологічними віяннями ввібрала багатовікову гітарну спадщину — найкращі традиції, прийоми, манеру гри, а також найефективніший спосіб навчання.

Для всіх своїх учнів ми проводимо безкоштовну консультацію. Вартість повного курсу, а також ціну одного заняття на гітарі рекомендуємо уточнити. Ми регулярно проводимо акції та надаємо різні знижки.