Запрошуємо дітей та дорослих різного віку на навчання співу до школи YOLO!

BW6QK0UC6Y

Про КУРС

З учнями працюють кваліфіковані та досвідчені викладачі, які, базуючись на побажаннях та можливостях учня, знайдуть найкращий підхід і техніку співу для кожного. Навчання вокалу проводиться за методиками всесвітньо відомих Бретта Меннінга(Brett Manning) та Сета Рігза (Seth Riggs).

Школа вокалу YOLO допомагає досягти кожному власної мети у вокальному мистецтві, незалежно від того, що саме вам подобається співати.

 

Уроки вокалу — це надзвичайно захопливе та розвивальне заняття для вашої дитини!

Якщо ваша дитина виявляє зацікавленість до співу, їй подобається музика і вона постійно наспівує якісь мелодії, вам однозначно варто привести малюка до нас на заняття у вокальну студію. Тут дитина буде не просто розвиватися та покращувати свої вокальні навички, але й отримувати позитивні емоціі.

Навчаючись у нашій школі, учень відчує себе справжньою "зіркою"! Концерти, музичні кліпи, запис на рекординговій студії, тематичні фотосесії — все це формує яскраву, впевнену в собі та цілеспрямовану особистість.

 

Школа вокалу розвиває вроджені таланти

Природа закладає в кожному задатки до співу нарівні з усіма іншими. Буває, талант просто рветься назовні, і для людини співати, як дихати. А буває і так, що пісня в душі не замовкає, а заспівати на весь голос, на публіку заважає невпевненість у собі. І в тому, і в іншому випадках у процесі навчання викладач підбирає методи відповідно до індивідуальних особливостей кожного учня. Вокальні школи мають величезну кількість різних технік і прийомів, що дають можливість поставити голос, розвинути слух, ритміку та музичну пам'ять.

 

Пройти курси вокалу і стати зіркою!

Багатьом хочеться співати пісні відомих виконавців не тільки серед друзів чи вдома, але й виступити на великий сцені. Стрімкий розвиток шоу-бізнесу приваблює чимало нових виконавців. Конкуренція настільки велика, що без навчання на уроках вокалу опинитися серед помічених досить непросто. Бездоганно володіти своїм голосом, професійно працювати з мікрофоном, відчувати простір сцени та вміти рухатися, вести діалог зі слухачем або глядачем — уроки вокального співу включають увесь комплекс необхідних знань та навичок. Без них шлях «зірки» може не скластися.

Що входить у курс:

  • постановка голосу;
  • постановка правильного дихання;
  • чітка дикція;
  • уміння працювати з мікрофоном;
  • уміння співати під фонограми;
  • основи сценічного руху;
  • поставка шоу-номерів.

Персональний підхід на заняттях з навчання вокалу дасть можливість реалізувати будь-які плани навіть тим, хто, не думаючи про велику сцену, прагне навчитися співу задля легкого й вільного володіння голосом. Якщо ж ви мрієте зайняти гідне місце на сцені як співак чи співачка, то індивідуальні уроки вокалу у школі YOLO допоможуть вам у цьому.

Викладачі:

tGaeTg3ZwwcАндріана Сенів

Спільні:

Діти:

Підлітки:

Дорослі:

 
Для всіх своїх учнів ми проводимо безкоштовну консультацію. Вартість повного курсу, а також ціну одного заняття вокалу рекомендуємо уточнити. Ми регулярно проводимо акції та надаємо різні знижки.