Музична школа YOLO запрошує на навчання всіх охочих, дітей та дорослих!

public-domain-images-free-stock-photos-high-quality-resolution-downloads-around-the-house-1

Про курс

Головна мета — вільно володіти інструментом.
Сьогодні існують два основні підходи до викладання гри на фортепіано: академічна (традиційна) методика та комплексний метод.. Ці два напрямки в системі музичної освіти принципово відрізняються.

Академічна або традиційна методика передбачає вивчення музичних дисциплін окремо один від одного. Вона будується на опрацюванні виключно академічного (класичного) репертуару. Не вивчається естрадний та джазовий репертуар, учні не грають на слух, не імпровізують, а лише завчають музичний текст напам'ять для того, щоб успішно виконати його на заліку, іспиті або концерті.

Уроки фортепіано для дітей 

Фортепіано — один з найдоступніших музичних інструментів для навчання у ранньому віці. Крім того, навчання гри на фортепіано сприяє загальному гармонійному розвитку дитини, поліпшується дрібна моторика, увага та зосередженість.

Для того, щоб зробити процес спілкування та навчання цікавим, захоплюючим та плідним для малюка, викладачі використовують різні форми роботи — пальчикова гімнастика, слухання музики, підбір по слуху, імпровізація на інструменті.

Починаючи з першого уроку, ми граємо музику, а не вивчаємо правопис окремих нот або теоретичні питання. Програма занять побудована таким чином, що теоретичні знання учень отримує зі свого практичного досвіду. Саме це ми вважаємо найпродуктивнішим методом, який сприяє швидкому та повноцінному розвитку дитини.

Уроки фортепіано для дорослих

Якщо ви мрієте навчитись грати на фортепіано, але думаєте, що дорослому це не під силу, запевняємо вас — це зовсім не так. Викладачі школи YOLO допоможуть вам оволодіти інструментом фортепіано та опанувати нотну грамоту. До того ж, чим старша людина, тим свідомішим буде її вибір, а отже і вчитися вона буде завзятіше та наполегливіше.

Підхід до учнів музичної школи індивідуальний. Під час уроків гри на фортепіано враховуються фізичні особливості, початковий рівень музичної освіти та музичні вподобання учня. Важливо розуміти, чого ви чекаєте від навчання гри на піаніно — вміння виконувати нескладний репертуар, акомпанувати акордами або осягнути секрети майстерності та брати участь у конкурсах та концертувати?

На наших уроках учні грають твори у різних стилях — класика, естрада, джаз та ін. Наші педагоги по фортепіано обов'язково враховують ваші побажання під час вибору репертуару, який ви вивчатимете на уроках музики.

Це цікаво 

З дитинства знайомий, звичний інструмент — фортепіано — пройшов довгий шлях розвитку, має багату історію, яка сягає корінням у XVI століття. Його попередники — клавесини і клавікорди (інструменти зі складними механізмами) — були далекими від досконалості.

Неможливо було грати зв'язні протяжні мелодії, тому що звук одразу згасав та рівень його гучності був однаковим, а це позбавляло музику виразності.

На початку XVIII століття майстер з Італії Бартоломео Крістофорі, удосконалюючи клавесин, отримав інструмент, що дозволяє грати голосно (forte) і тихо (piano). Саме тому назва інструменту фортепіано.

Фортепіано — справді дивовижний інструмент, який володіє власним неповторним тембром. Він єдиний у своєму роді, адже лише на ньому можна грати твори, написані для виконання цілим оркестром, будь-яким іншим інструментом або голосом. Мабуть, для жодного іншого інструменту не написано такої величезної кількості творів, як для фортепіано. Практично всі композитори писали фортепіанну музику, а деякі свідомо обмежували себе рамками саме цього інструменту, розуміючи його безмежні можливості.

Для всіх своїх учнів ми проводимо безкоштовну консультацію. Вартість повного курсу, а також ціну одного заняття на фортепіано рекомендуємо уточнити. Ми регулярно проводимо акції та надаємо різні знижки.