Скрипка — королева музики, дивовижний інстумент, чиє проникливе звучання жодну людину не залишить байдужою

-absolutely_free_photos-original_photos-hand-on-the-strings-of-a-violin-5184x3456_20742

З якого віку можна розпочинати заняття?

На жаль, українські державні музичні школи притримуються певних поглядів щодо методик викладання, які вважалися ефективними ще за радянських часів, але на сьогодні є застарілими. Тому загальноприйнята думка така, що дитину слід віддавати на навчання скрипці не раніше шести-семи років. Однак, чимало сучасних педагогів довели, що починати грати можна і треба вже у трирічному віці, особливо, якщо дитині подобається музика.

Наш викладач працює за різними сучасними методиками, зокрема, за методикою Сініті Сузукі - видатного скрипаля та педагога, який також є засновником і президентом всесвітньовідомого “Інституту виховання талантів”. Її основні принципи полягають у тому, що у кожній дитині можна розвинути неймовірні таланти, якщо цим займатися з раннього віку. Окрім цього, навчання повинне відбуватися в атмосфері великодушності, співпраці та радості.

У перші роки життя дитина набуває розмовних навичок та її слух знаходиться на піку активності — це ідеальний час для розвитку музичного таланту.

Для дітей існують спеціальні скрипки зменшених розмірів. Вибір правильного розміру скрипки дуже індивідуальний і самостійно впоратись із цим надзвичайно складно, тому радимо вам перед тим як купувати інструмент, проконсультуватись з вашим майбутнім викладачем.

 

Абсолютний слух — обов'язкова вимога?

Існує досить розповсюджена думка, що без абсолютного музичного слуху "від природи" марно намагатись навчитися грати на скрипці. Довіртесь нашому багаторічному досвіду — музичний слух розвивається саме в процесі навчання! Дійсно, особливість будови струнно-смичкових інструментів є такою, що на грифі немає позначок, які допомагають точно визначити положення кожної ноти. Саме тому і побутує думка, що тільки людина з надзвичайно витонченим музичним слухом може грати на скрипці, адже на більшості інструментів обов'язковим є поділ на півтони (ноти).

 

Уроки скрипки для дорослих

Якщо ви завжди мріяли навчитись грати на скрипці, але вважали, що це дуже складно — приходьте до нас у музичну школу YOLO. Наші викладачі допоможуть вам максимально ефективно оволодіти цим інструментом та отримати під час навчання безліч позитивних емоцій.

Уроки скрипки будуються таким чином, щоб ви вже на перших заняттях вміли грати у найпростішому варіанті улюблені пісні та композиції. Викладач складе програму, яка підходить саме вам та зробить уроки музики задоволенням та радістю.

Викладач:

Violine previewОксана Матвієнко

Викладач ЛДДМШ №6 по класу скрипки, концертмейстер Народного камерного оркестру, артист квартету. Приймала участь у міжнародних майстер-класах, на котрих давала відкриті уроки.
 
Для всіх своїх учнів ми проводимо безкоштовну консультацію. Вартість повного курсу, а також ціну одного заняття на скрипці рекомендуємо уточнити. Ми регулярно проводимо акції та надаємо різні знижки.