Викладач скрипки

Викладач по класу сольфеджіо, теорії музики, фортепіано

Закінчила магістратуру та аспірантуру теоретико-композиторського факультету Львівської національної музичної академії ім.М. В.Лисенка. Впродовж навчання неодноразово була стипендіатом іменних, державних та президентських стипендій. У 2011 році була серед переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з музичного мистецтва. В 2014 році стала лауреатом премії Львівської обласної ради молодим вченим та спеціалістам за значні досягнення в галузі науки.

 

Діяльність:

Активний учасник всеукраїнських та міжнародних наукових конференцій, публікуюсь у наукових виданнях. Працюю над кандидатською дисертацією, концепція якої базується на перетині музикознавства та психології.

 

Особливості викладання:

Вважаю, що у викладанні головним є контакт між учнем та вчителем, сприятливий психологічний клімат на уроках.

 

Викладач музики в першу чергу повинен:

бути другом своєму учневі, а також зуміти розвинути любов до музики і сформувати добрий естетичний смак.

 

Музика для мене – це

те, без чого я не уявляю свого життя, адже мої перші кроки в ній були зроблені ще в 5-річному віці, коли я вперше потрапила на перший урок з фортепіано.

 

Улюблені композитори:

Відповісти на питання стосовно улюблених композиторів, гуртів, творів дуже важко. Особливо непросто це зробити музиканту. Адже окрім певного емоційного імпульсу, музику починаєш аналізувати, критично оцінювати. Не можу не згадати музику В. А. Моцарта, яка навіть після емоційно насиченого дня ладна привести душу до спокою. Люблю також симфонії А. Брукнера та Г. Малєра, фортепіанні твори Й. Брамса.

 

Улюблені гурти:

Люблю слухати, передусім, якісну музику. Серед фаворитів – «Океан Ельзи», «Red Hot Chili Peppers», «No Doubt».

 

Від чого ви не можете відмовитись?

Від ранкової кави.

 

Якби ви мали машину часу, в якому часі ви хотіли б опинитися? Чому?

Дуже важко відповісти на питання. Я би, мабуть, вибрала таку собі бліц-подорож, адже хотілось би побувати і у Давньому Єгипті, і в Античній Греції, і в Середньовічній Європі, і в Італії доби Відродження. І в ХІХ столітті хотілось би побувати, відчувши його романтичну атмосферу. Важко вибрати щось одне…

 

Чим ви любите займатись в дощовий день?

Мабуть це час, який найкраще провести за читанням.