Наш канал YouTube вже зібрав більш ніж 700 000 переглядів та до 9 000 підписників!
Підписуйтесь на канал, щоб завжди отримувати нові відео першими та бути у центрі подій!

 

Ми шукаємо талановитих дітей!

Запрошуємо дітей віком від 5-ти до 12-ти років, які готові до зйомок відеокліпів. Якщо ваша дитина старша — зверніться до нас, ми обов'язково роглянемо її кандидатуру. Ми також працюємо з дітьми, які навчаються в інших музичних закладах освіти та мають своїх педагогів.

Минулого літа ми відзняли відеокліп на  кавер-версію пісні відомого гурту The Subways — Rock’N’Roll Queen, який британці розмістили на своїй сторінці у Facebook. Гурт високо оцінив наші старання, зокрема басистка  The Subways  Шарлотта ось так прокоментувала відео: “Wow this is awesome! They are rock stars in making! CCxx”
 
prooflink
Пруфлінк 🙂

Ось такі навчальні відео знімають наші діти

Після завершення роботи над твором наші учні знімають відеоролики, які є наглядним результатом власної праці та прикладених зусиль, а також відмінним стимулом до занять.

Більше відео ви можете переглянути на нашому каналі YouTube.

 

Відео дорослих учнів

Відеоролики наших дорослих учнів доводять, що навчатись музиці ніколи не пізно. Попри те, що доросла людина не завжди має змогу приділити увагу самостійним заняттям вдома, адже робота, навчання в університеті та побут суттєво обмежують вільний час, учні нашої школи досягли належного рівня для гідного виконання улюблених пісень та творів. 

Більше відео ви можете переглянути на нашому каналі YouTube.

 

Відеоуроки гри на гітарі. Граємо українське!

У плейлисті на нашому каналі YouTube ви знайдете розбори пісень відомих українських гуртів "Океан Ельзи", "Скрябін", "Плач Єремії", "С.К.А.Й.", "Хвилю тримай", "Бумбокс", "Mad Heads" та інших.