Марко Браницький

Відгук від мами Юлії Браницької

Просто любить свою справу і охоче ділиться талантом.

Коли мій 6-річний син захотів опанувати елекртогітару, я чітко усвідомлювала, що з дітьми такого віку не кожен матиме бажання заморочувати собі голову... Тут, насправді, важливим є не лише знайти наставника, але й не відбити дитині охоту й бажання до музики в такому віці.

Постійний зворотній зв'язок з учнем — невід'ємний атрибут методики викладання Святослава. Це важливо, коли вчитель не просто хоче відпрацювати урок, але й чітко слідкує за динамікою навчання, робить все аби учень прогресував та вдосконалював майстерність, проявляє неабияку терплячість по відношенню до характерів та можливостей учнів (хоча в цьому випадку будьте готові до пильного нагляду за самостійним опрацюванням матеріалу вдома по відношенню до батьків). Нерідко трапляються випадки, коли ми мало практикували і Святослав це помічав відразу.
З таким вчителем є впевненість, що син у надійних руках, чудово розвивається в іншому, альтернативному оточенні, де для нього створюються музичні сети та роблять все, аби індивідуальність в роботі з інструментом учня лише підкреслювалась.

Тішуся, що два роки тому ми пішли на цей експеримент, адже його результати перевищили усі очікування!

 

Юра Дмитрук

Відгук від батька Романа Дмитрука

Тільки позитивні враження лишаються під час і після відвідування Вашої школи гри на електрогітарі. Мій син Юра (12 років) починав з повного нуля. Не все відразу вдавалося, але індивідуальний підхід і терпеливість мудрого вчителя зробили свою справу. Син повірив у свої можливості, почав більше і з цікавістю займатись. І як результат — менш ніж за рік — впевнена гра більш як двох музичних творів, участь у домашніх (але дуже реальних концертах). Моя думка — це добрий старт для музичного розвитку дитини. Моя сім'я дуже вдячна Вам за немарно потрачені зусилля!

 

Катерина Малахова

Лінгвіст

Почти год наша дочка посещает музыкальную школу «YOLO» и, должна сказать, делает это с большим удовольствием. Ее педагоги по вокалу (Елена и Анна) — настоящие мастера своего дела, имеющие дар делиться своими знаниями с другими, умеющие найти подход к любому ребенку. Атмосфера на занятиях всегда очень теплая, непринужденная, ребенок чувствует себя комфортно. Нашей юной певице нравится, когда ей предлагают самой выбрать любимые песни для изучения… У нас есть уже одна студийная запись вокала, мы не раз участвовали в разных мероприятиях, концертах и даже в тематической фотосессии, от которой ребенок был в полном восторге. Надо отдать должное руководителю школы, человеку неординарному и креативному. Святослав вкладывает душу в свою работу, делая все возможное, чтобы ученики интересно и полезно проводили время в стенах школы.. Ждем с нетерпением, когда наш младший подрастет и пойдет на свой первый урок игры на гитаре.

 

Наталия Рясная

Работник благотворительной миссии и занимаюсь волонтёрством

Меня зовут Наташа и я уже примерно месяца три посещаю уроки вокала в этой школе. Меня удивил индивидуальный подход и высокий уровень преподавателя. Давно искала такого человека, который сможет найти в моём голосе индивидуальность и поможет мне развить её. Я нашла это в Ане, у неё хороший уровень подготовки и, не смотря на это, простой и современный подход к преподаванию. Я верю, что благодаря её методу я смогу добиться вокального исполнения о котором мечтаю.

 

Вікторія Підривна

Модель "BRAVO models"

(www.bravo-models.com.ua)

Я давно мріяла навчитись грати на гітарі і встигла поміняти кількох вчителів. Одні змушували мене зубрити масу музичної теорії, що було дуже важко, адже я до 18 років з музикою мало стикалась. Інші вчили "лабати" популярні пісеньки без жодного розуміння що і як я граю. Натхнення вчитись в таких людей зникає швидко і на довго. Але уроки Святослава сподобались мені ще з першого заняття. Вони не схожі на нудні приватні заняття, це дійсно ціла школа гри на гітарі. Тут я, нарешті, навчилась грати улюблені пісні, вивчила різні прийоми гри на гітарі і отримала достатньо теоретичної інформації. Особливо мені сподобались групові заняття, де я навчилась співати і відчула себе учасником справжнього бенду.

 

Володимир Заставний

Директор компанії NewOldStamp

(www.NewOldStamp.com

Уроки від Святослава допомогли мені відновити забуті навички гри на гітарі та навчитись грати технічно правильно. Для мене було важливим навчитись грати сучасні пісні на гітарі, а Святослав може розібрати будь-яку пісню та навчити її грати. Мені подобається індивідуальний та сучасний підхід до навчання без нав’язування обов’язкових для музичних шкіл елементів навчання. Я отримую, те що мені потрібно — професійне викладання і потрібний мені репертуар.

 

Дмитро Гураль

Засновник, партнер Юридичної компанії Law Craft Legal Services & Consulting 

(www.LawCraft.com.ua)

Бажання опанувати гітару переслідувало мене не один рік. І от, в один прекрасний день, я наважився опанувати цей непростий інструмент. Знайти хорошого викладача було непросто, але я його знайшов. Знайшов справжнього Адепта гри на гітарі. Ми з ним пройшли непростий шлях, але цей шлях був недаремний. Святослав зумів навчити мене правильно тримати інструмент, видобувати звуки і вивчити акорди. Заняття проходять невимушено і з гумором, а Адепт гітари завжди знає як знайти індивідуальний підхід до кожного учня.

У підсумку моя порада: якщо ви справді хочете навчитись грати на гітарі, то ви обов'язково маєте спробувати уроки Святослава!

 

Анатолій Маліновський

Власник Lviv Lucky Hostel

(www.lucky-hostel.in.ua)

Моє навчання гри на гітарі тривало близько 3-х місяцяв. За цей проміжок часу я відкрив для себе нові можливості гітари, набув практичних навичок гри на гітарі. Завдяки Святославу мені вдалося вже в перший місяць навчання непогано заграти одну з моїх улюблених пісень. Святослав, як на мій погляд, хороший викладач гри на гітарі!!!

 

Любомир Дзяб'як

Відгук від мами Галини Дзяб'як

Мій син займається у Святослава другий рік. З великим задоволенням відвідує заняття. Святослав творчо підходить до викладу предмету, залежно від індивідуальних можливостей дитини. Доброзичливе ставлення, вміння відмітити найменші успіхи мого сина, віра у його здатність подолати труднощі створює атмосферу довіри. Заняття музикою розвивають у мого сина відчуття відповідальності, впевненості, стилю, що мене дуже радує. Вони просто змінили життя нашої сім`ї, адже вільні вечори ми тепер проводимо разом з гітарою.

Святослав завжди відкрито говорить про досягнення і недопрацювання мого сина, що дає мені можливість мати об`єктивну інформацію, адже захвалювання дитини, це не те, що потрібно для її розвитку. Для нас навчання гри на гітарі переросло в момент естетичного виховання, в якому викладу вдалося задіяти і дітей, і батьків, адже звітні концерти, фотосесії — це неоціненний час, проведений разом з сином.

 

Роман Файний

Власник компанії "Файна забава"

(www.faynazabava.com.ua

Проходив приватні уроки в Святослава Адепта за напрямком класична гітара. Викладання матеріалу, підхід до мене як до учня просто вражав. Мене дивувало, навіть, не саме викладання, а більше бажання приходити до Святослава для того щоб навчитись підходу до власної справи. Бачачи те, як Святослав збудував власну справу почав вчитись в нього цього. Було велике бажання робити щось корисне, бачити задоволені очі замовників, от і запустили свій проект "Файна Забава" який вже живе і постійно розширюється уже впродовж двох років. І хоч з гітарою не склалось за відсутністю часу, проте навіть зараз Святослав дає поради як і що краще робити в той чи інший момент. Файна Забава рекомендує Свтослава Адепта як прекрасного викладача в напрямку музики та вокалу, так і людину з якою можна поспілкуватись на різні теми.

Анна Сотнікова

Студентка

Привіт! Мене звати Аня. Захоплююсь грою на гітарі близько чотирьох років. Два роки я займалась у Святослава Адепта. Уроки проходили дуже цікаво. Досить швидко я вивчила перші твори. Згодом змогла зіграти і значно складніші. Тепер граю улюблені пісні так, як вони звучать в оригіналі. Крім того, я навчилась працювати самостійно. Вивчила нотну грамоту, що дозволяє значно полегшити розбір та вивчення творів. Записувала свої відео, що були викладені у мережі Інтернет, а також брала участь у концертах та фотосесіях. У Святослава я не просто навчилась акомпанементу, а справді гарної гри, напрацювала відповідну техніку, а головне — я зрозуміла, що гітара надзвичайно універсальний інструмент, який можна використати у будь-якому стилі музики.

 

Анна Василишин

Студентка 

Близько півроку навчаюсь у Святослава грати на гітарі. За весь цей час можу сказати, що він людина надзвичайно креативна, крім того, майстер своєї справи і дуже її любить. Взагалі, часом дивуюсь, як у такій дружній атмосфері він примудряється підтримувати дисципліну. Якби не Святослав і його бачення світу музики, я б вже мабуть давно закинула гітару, але його захоплення музикою передається і хочеться продовжувати, (незважаючи на постійний і набридливий біль у пальцях, завивання собак під мої, часом, невдалі акорди, і грюкання сусіда знизу по батареї 😀 ).

 

Річард Заславський

Студент 

Я начал заниматься в октябре 2011 года. Ни о чем не жалею, работать со Святославом приятно, так как нет излишнего давления, но и расслабиться тоже нельзя. Особенно мне нравится профессиональный подход к своему делу, продумывание каждой детали. Когда видишь, что о тебе думают, создают наилучшие условия для работы, вкладывают свою душу, а главное — делают это не только из-за денег, это не может не радовать.

 

Макс Шпак

Студент

Індивідуальний підхід до кожного студента, врахування окремих музичний смаків, можливість зйомки власного музичного відеозапису хорошої студійної якості та ще багато іншого дозволяє стрімко розвивати музичні навички, а також повправлятись у вокальних здібностях. Особисто я швидко зумів опанувати всі ази нотної грамоти та базових прийомів на електро та класичній гітарі, що дало змогу розвиватись самостійно. Рекомендую всім починаючим і не дуже гітаристами відвідати ці уроки 🙂

 

Ольга Шийко

Студентка (ЛНУ им. И. Франко)

Я завжди мріяла навчитися грати на гітарі, і звернулася за допомогою до Святослава. Він дуже відповідальна і талановита людина, справжній професіонал. Я ще ніколи не зустрічала людини, яка б настільки вміло грала на гітарі. Святослав чудовий викладач, пояснює легко і доступно, з ним легко знайти спільну мову і приємно спілкуватися. Святослав організовує тематичні фотосети, знімає відеокліпи з учнями, веде свій канал в ютюбі, в якому розбирає відомі українські та закордонні пісні. Я знаю, що в майбутньому я обов'язково навчусь грати на гітарі, оскільки моїм вчителем є Святослав.

 

Олександр Кушнір

Працівник компанії Київстар 

Мені дуже подобається займатись грою на гітарі у Святослава, дуже легко і зрозуміло пояснює, навіть якось дуже переконливо. Домашні заняття роблюз з задоволенням, подобається його підхід до уроків (занять), вправ. Вимогливий до учнів, принаймні до мене. Я мав досвід займатись у інакшого вчителя, закинув через місяць часу. А ще Святослав підбирає твори дуже цікаві і оригінальні (легкі) для учнів...

 

Уляна Гось

Працівник IT-галузі

Заняття дають можливість не лише отримати навички гри на гітарі, а також розвинути сценічну витримку та вокальні здібності. Програма досить гнучка — від класики до сучасних виконавців, що не може не радувати, бо виконувати те, що насправді подобається, а не "потрібно" — набагато приємніше, і це хороша мотивація. Велике задоволення приносять групові заняття, де ми співаєм, вчимося грати в невеликій групі. Ще одна деталь, яка  дуже радує це — можливість запису відео за умови належно вивченого твору. Радує тому, що це знову ж таки якийсь новий досвід і враження, відкриваєш в собі нові вміння + з часом можна буде простежити свій прогрес та й просто побачити себе зі сторони і вдосконалювати свої вміння.

 

Максим Секунда

Школяр

Святослав, ви є вимогливим вчителем, але тим не менш видно, що ви знаете свою справу і ваші вимоги цілком обгрунтовані. Окрім того, ви не є якимось занудою, а людиною творчою, яка має почуття гумору, креативною і діловою, яка береться до справи відповідально.

 

Ярослав Кузів

Студент

Бажання навчитись співати і довести своє вміння гри на гітарі до бажаного рівня змусило мене, Ярослава (студента, гітариста-самоучку), шукати на просторах інтернету викладача, який би міг мені з цим допомогти. Ось як я познайомився з паном Адептом та розпочав займатись у його школі.
Декілька місяців щотижневих занять вокалом та гітарою не залишились непоміченими серед моїх друзів та знайомих, які ,час від часу, мали змогу почути мій спів та гру на гітарі в нашому компанійському колі.
Серед плюсів школи можу відмітити:
- наявність приміщень (класів) та всього необхідного для навчання (гітари, підсилювачі та інше обладнання);
- індивідуальний розклад та підхід до кожного учня;
- допомога з вибором і придбанням інструмента;
Мінусів, поки, замічено не було (і надіюсь, що не буде), що змусило мене повернутись до занять після літніх канікул.

Дякую за все!

 

Тарас Антоняк

Програміст

Я обожнюю гітару, з самого дитинства хотів навчитися грати на ній. Деякий час я вчився сам, але потім зрозумів, що швидше і якісніше буде, коли людина яка вміє грати і має багато досвіду навчить. Такою людиною став Святослав Адепт, якого я знайшов за оголошенням в інтернеті. При зустрічі я зрозумів, що це саме ця людина яка мені потрібна: весела, креативна, амбіційна, яка вміє не лише грати на гітарі, але і може навчити, і з якою приємно спілкуватися.
І ось я вже понад рік займаюся в його школі. З самого початку мені тут дуже сподобалося. Тут зібраний чудовий колектив викладачів, зручне місце розташування, гнучкий графік, а найголовніше — індивідуальний підхід до кожного учня. Також час від часу тут організовуються концерти, де кожен учень може показати чого навчився за останній час, а також відчути атмосферу справжнього концерту із сліпучим світлом, гучним звуком і димом.
Ще одним приємним бонусом є тематичні фотосети із професійним фотографом, які Святослав любить влаштовувати і запрошувати учнів.
Дуже задоволений результатом, досягнутим за весь цей час. Я значно збільшив і ускладнив свій репертуар, покращив техніку гри і вивчив трохи музичної теорії.
Хочу подякувати Святославу і іншим викладачам, які займалися або займаються зі мною і допомагають мені розвиватися.

 

Олег Мізов

Програміст

Мені 25 років, і, здавалось би, запізно вчитися грі на гітарі. Проте вже після кількох уроків я дуже полюбив як процес навчання так і
сам інструмент. Багато речей стали для мене очевидними та доступними, і це в першу чергу дякуючи зрозумілим поясненням Святослава. Особливо мені сподобався гнучкий гафік занять, оскільки через роботу я не завжди міг розпоряджатися своїм часом. Вцілому я цілком задоволений уроками у Святослава та постійним зростом своїх вмінь.