ПРО СЕБЕ:

Особливості викладання: Викладаю вокал за стилем Сета Рігса і міксую його з різними вокальними школами. Збираю всілякі вокальні методики і завжди додаю щось нове від себе.

Володію такими рисами характеру: Добра; самобутня; завжди добиваюсь мети, яку маю перед собою; стійка до різних життєвих ситуацій.

Вважаю, що викладач музики в першу чергу повинен: Дуже любити справу, якою займається і прививати це своїм учням. Головне – мати величезне бажання і бути наполегливим!

Музика для мене: Це життя, робота, хобі. Це любов з дитинства. Музика інструменту – це мистецтво звуку, музика вокальна – мистецтво слова, музика в танці – мова тіла. Я не можу уявити жодного дня, коли б я не грала на фортепіано чи не слухала музики.

Улюблений композитор: З класиків, беззаперечно, – Чайковський, особливо опера «Пікова Дама» і балет «Лебедине Озеро». З джазових композиторів подобається Джордж Гершвін – людина, яка зробила величезний внесок в історію джазової музики.

Хобі: Малювання, фотографія, вишивання.

Ваш найулюбленіший звук: Напевно, їх два – шум моря і шум лісу.

Звук, який вас найбільше дратує: Пінопласт.

Улюблені художні твори: Л. Толстий «Анна Кареніна», Е. Портер «Поліанна», К. Бйорнстад «До музики», також подобається читати книги з психології та видання про моду і стиль.

Улюблені гурти: Queen, Без обмежень, Бумбокс, OneRepublic.

Якби я мала машину часу, то дуже б хотіла переміститись: Десь в кінець 19 – початок 20 століття: мені дуже подобається мода того часу, розквіт науки та культури (музики зокрема).

Не можу і ніколи не зможу: Відмовитись від кави.

Своїм майбутнім учням хочу побажати: Великого натхнення до праці, за яку вони беруться. Музика – це нелегка робота, їй потрібно приділяти час і сили. Та як каже відоме прислів’я: «Музика – без‘язика, а людей збирає».

Викладач по класу вокалу

Діяльність:

Брала участь у багатьох джазових конкурсах та концертах:

  • «Одеський джазовий фестиваль» 2015-2016 рр., звідти привезла дві срібні нагороди; -«Кольорові дні джазової музики» у Черкасах 2017 р., I премія;
  • «Джаз коло» у м. Миколаїв 2017 р., І премія;
  • Також брала участь у багатьох концертах естрадної музики у рідному Львові;
  • З 2018 року співаю у гурті «The black velvet”;
  • Закінчила естрадно-джазовий відділ Львівського муз. училища ім. С. П. Людкевича у 2018 р.;
  • Зараз навчаюсь у Львівській Національній Музичній Академії ім. М. В. Лисенка.