ПРО СЕБЕ:

Особливості викладання: Головну увагу приділяю індивідуальним та віковим особливостям учня; “працюю над диханням”; формую правильну дикцію; допомагаю знайти індивідуальний стиль виконання для кожного учня.

Володію такими рисами характеру: Цілеспрямованість, наполегливість, працьовитість, комунікабельність.

Вважаю, що викладач музики в першу чергу повинен: Бути професіоналом своєї справи, працювати з повною віддачею. Бути вимогливим як до учнів, так і до себе.

Музика для мене: Музика в моєму житті посідає важливе місце, їй я присвятила десять років. Мені вона надає впевненості у своїх силах та можливостях. Музика для мене – це рух вперед, праця над собою, можливість реалізувати мрію свого життя – співати на оперній сцені.

Улюблений композитор: Сергій Рахманінов.

Улюблені гурти: Onuka, the Hardkiss, Один в Каное, Vivienne Mort, Kaleo, Muse, Imagine Dragons, Snarky Puppy.

Улюблені художні твори: Т. Кініллі “Список Шиндлера”, Е. М. Ремарк “Три товариші”, Дж. Бойн “Хлопчик у смугастій піжамі”, Н. Тесла “Мої винаходи”.

Хобі: Подорожі, кулінарія, домашні улюбленці.

Ваш найулюбленіший звук: Сюрчання коника-стрибунця, плескіт моря.  

Звук, який вас найбільше дратує: Скрегіт гальм, коли фонить мікрофон.

З якою відомою людиною ви хотіли б зустрітись: Я б хотіла зустрітися з Ліною Костенко. Тому що вона талановита поетеса і зовсім не публічна людина.

Як називається найкраща книга, яку ви коли-небудь читали: Т. Кініллі “Список Шиндлера”. Це була одна із перших книг, яку я читала, одночасно слухала Перголезі “Stabat Mater” – це ще більше посилило трагізм у літературному творі. 

Чим ви найбільше любите займатися в дощовий день: Прибрати у квартирі, відкрити вікно, включити музику і дивитися, як падає дощ.

Викладач по класу вокалу