ПРО СЕБЕ:

Особливості викладання: Моя тактика – зацікавити та захопити учнів пізнавати нове, максимально просто пояснити кожен елемент і навчити учнів застосовувати здобуті знання на практиці. Намагаюся побудувати навчальний процес як співпрацю викладача та учня. Для мене важливо допомогти учню максимально розкрити свій потенціал і донести, що кожен з них може перевершити власні очікування, за умови систематичної роботи над собою.

Вважаю, що викладач музики в першу чергу повинен: Сформувати гарний музичний смак на основі розуміння художніх стилів і необхідності оточувати себе прекрасним. Найвища мета і нагорода для мене – виховати професіонала.

Музика для мене: Спосіб пізнання світу та самовираження.

Улюблений композитор: Василь Барвінський, Євген Станкович, Йоганес Брамс, Войцех Кіляр, Філіп Ґласс.

Улюблені гурти: The Hardkiss, Dakh Daughters, ManSound, Chambao, KARIZMA, Mor ve Ötesi.

Улюблені художні твори: Насправді це безкінечний перелік, що постійно оновлюється. Мене вразила творчість Івана Марчука та Якова Гніздовського.

Хобі: Бісероплетіння та вишивання бісером. Також пишу вірші.

Ваш найулюбленіший звук: Щебетання ластівки ввечері та плескіт хвиль.

Звук, який вас найбільше дратує: Коли постукують пальцями чи топчуть ногами через невміння чекати.

Якби ви мали машину часу, в якому часі ви хотіли би опинитись: В 19-тому столітті, щоб побувати на концертах відомих віртуозів особисто.

Як називається найкраща книга, яку ви коли-небудь читали: В. Моем «Розмальована вуаль», К. Фолетт «Вушко голки». Стиль та сюжет цих книг не дозволяють заснути, поки не дійдеш до останньої сторінки.

Від чого ви не можете відмовитися? 

Від спонтанних пригод!

Викладач по теорії музики

Діяльність

Музикознавець, викладач ЛМК ім. С. П. Людкевича та ВКСС НАСВ ім. П. Сагайдачного, музичний критик.