ПРО СЕБЕ:

Особливості викладання: Дотримуюсь академічної школи з новими індивідуальними підходами. Мені допомагає величезний досвід! Вчу учнів розвитку креативності, сучасних напрямів та стилів. Не останнє місце для мене посідають такі речі як дисципліна та самоорганізація.

Володію такими рисами характеру: Дисциплінованість, ціную в людях взаємоповагу. 

Вважаю, що викладач музики в першу чергу повинен: Бути справедливим, чесним. На мою думку, чистота звуків йде від чистоти людського серця, від порядності людини.

Музика для мене: Це моя життєва дорога!

Улюблений композитор: Людвіг ван Бетховен, Ріхард Вагнер, Астор П’яццола та багато інших. 

Улюблені гурти: Надаю перевагу симфонічній музиці, для мене гітара найцікавіша з естрадно-симфонічним оркестром. Можу назвати улюблених музикантів: Пако де Люсія, Джон Маклафлін, Ел Ді Меола, Роланд Діенс та багато інших.

Хобі: Люблю природу: риболовлю, збирання грибів.

Ваш найулюбленіший звук: Чистий звук акустичного інструмента.

Звук, який вас найбільше дратує: Не люблю фальшиві звуки, як і фальшивих людей.

З якою відомою людиною ви хотіли б зустрітись: Рафаель Кортезе – я вже мав змогу з ним зустрітися, але дуже б хотів запросити його в Україну.

Чим ви найбільше любите займатися в дощовий день: Люблю щось творити. Вивчаю нові гітарні твори, якщо є натхнення – пишу.

Що Ви можете побажати Вашим майбутнім учням: Хороших навичок і майстерності! Але в першу чергу бути особистостями.

Викладач по по класу гітари

Діяльність

Шість років присвятив цирку Кроне у Мюнхені, де був гітаристом. Також працював в Польщі, Франції, Швеції. Зараз я сесійний музикант, граю, пишу музику, маю власні твори, розробляю проекти.