Skip links

Уроки Вокалу

Ми рекомендуємо розпочинати навчання з 6-ти років.

Ми також викладаємо для дорослих,
які не мають навичок або бажають розвинути вже існуючі.

від 6-ти років

можливість займатись для себе

можливість професійно рости та розвиватись

по бажанню:

виступи на конкурсах

студійні записи

виступи на концертах

зйомки у музичних відео

участь у дитячому гурті

можливість займатись для себе

вечірні заняття у після робочий час

можливість професійно рости та розвиватись

по бажанню:

виступи на концертах

студійні записи

запис пісні

зйомки у музичних відео

відвідування івентів YOLO

у нас є досвід роботи дистанційно

вік: від 12 років та для дорослих

на даний момент навчаємо віддалено у США, Німеччині та Домініканській Республіці

ніхто не запізнюється на лекції

достатньо просто мати доступ до інтернету

Працюємо через Zoom, Meets та Messenger

зручні міжнародні платежі

для тих, хто бажає навчитися, але поруч нема кому навчити

проводимо занняття українською мовою

Ціни на навчання

МІНІ ІНДІГО

Заняття двічі на тиждень

Мінімально потрібне навчальне навантаження.

4-5 індивідуальних (по 45 хв.)

4-5 бонусних занять з теорії (по 70 хв.)

Індивідуальні заняття двічі на тиждень

Безкоштовне пробне заняття

ІНДІГО

Заняття тричі на тиждень

Оптимальне навчальне навантаження.

8-9 індивідуальних (по 45 хв.)

4-5 бонусних занять з теорії (по 70 хв.)

Індивідуальні заняття тричі на тиждень

Безкоштовне пробне заняття

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ

  Адреса філіалу, у якому ви хочете навчатися

  .

  Можливо ви чули, співати можуть усі, потрібно лише забажати! Бажання це, звісно, добре, та найперше вам знадобиться працелюбність.

  Кожна друга вокальна школа чи курси вокалу обіцяють вам швидкий результат, щось на кшталт: «Розкриємо ваш голос за 3 уроки», звісно ж це неможливо – робота над звуком є складною та довготривалою, вона потребує високого рівня концентрації, адже якісний спів – це найперше контроль мʼязів.

  Навчитись співати можуть усі, але людям які не маю розвиненого висотного слуху, тобто не розрізняють висоту нот (високо/низько) буде складніше, тому для людей які розпочинають заняття «з нуля» ми особливо рекомендуємо відвідувати групові заняття сольфеджіо, які входять у вартість курсу. На них викладач пояснить вам як звучить унісон та навчить ідентифікувати висоту звуків.

  На індивідуальних уроках вокалу вчитель займатиметься постановкою вашого голосу, навчить керувати вокальними мʼязами, розповість тонкощі звукоутворення, а також розвине художнє музичне мислення. Все задля того, аби ви могли насолоджуватись співом, не важливо початківець ви, чи вже маєте досвід у вокальній справі.

  Наша школа працює з дітьми від 4,5 р. та дорослими будь-якого віку, офлайн та онлайн!

   

  Ціна уроків вокалу

  Вартість уроків вокалу стартує від 2475 гривень за 4-5 занять в місяць.
  Більшість людей вважає, що усі можуть навчитись співати. Цьому твердженню сприяють сучасні шоу в котрих нам показують який чарівний голос мають домогосподарки, прибиральники та прості офісні робітники. Ви маєте зрозуміти, що ця інформація в шоу не є правдивою та у більшості вокалістів яких ви бачили за плечима багаторічний досвід. Ця всі історія написана продюсерами для більшого зацікавлення слухача. Насправді вони “прогрівають” артиста на ширшу аудиторію. Але зараз не про це)

  Першим фактором у системі навчитися співати є чиста інтонація. Це вміння відтворювати ідентично почуту висоту звуку. Це і називають у народі слухом. Чи це можна розвинути інтонацію, якщо у вас з нею проблеми? Так, звичайно. Для цього необхідні дві речі: займатись з викладачем та самостійно вдома. З досвіду скажемо що не у всіх наших вихованців є на це час. Майте на увазі що робота з інтонацією не є роботою вокальною, бо для вокальної роботи вже має бути чиста інтонація.

  Є два види музикантів: вокалісти та інструменталісти. Якщо просто, то у ті музиканти котрі чисто не співають йдуть грати на музичному інструменті. Звісно труднощі їхнього слуху впливають на їхню гру, але й слух розвивається.

  Другим фактором є підхід вашого викладача. Вокальні студії у Львові та не тільки часто роблять не те щоб помилку, скоріше вибирають швидкий шлях з помилками аніж роботу над звуком загалом. Це спричинено бажанням клієнта швидко навчитись і співати улюблену пісню. Забігаючи наперед можна сказати що це шлях в нікуди, бо ви не маючи техніки добуття звуку ви звикаєте співати з помилками які в майбутньому буде ще важче виправити. А виправляти їх буде звісно інший викладач. Просте переспівування розспівом також не дасть вам бажаного результату, тому що важливе виконання технічних завдань на них, а не кількість повторень. Також людина котра відвідувала курси вокалу декілька років вважає, що вона вже дійсно щось вміє.

   

  Цікаво що викладачі навчені й з досвідом роботи роблять це кожного дня. Знаєте чому? Ви певно зрозуміли. По перше це складно пояснити людині що вокал не караоке, завдяки вокальним шоу. По друге важко працювати дорослим після виснажливого робочого дня. З дітьми трішки по іншому, все залежить від здібностей та …

  • Музичний простір YOLO пропонує приватні уроки вокалу для початківців з нуля, тих хто переймається і думає що щось не так. Для дорослих та дітей
  • Музичний простір YOLO проводить уроки вокалу за двома адресами: вул. Княгині Ольги 106 (новий ЦУМ), та вул. Кульпарківська 99 Ліцей “Європейський”.

  FaQ на уроках вокалу

  Скільки часу мені слід приділяти щоденному вокальному тренуванню?

  Рекомендується тренуватися принаймні 30-60 хвилин щодня. Регулярність важлива для підтримання та розвитку вашого вокального потенціалу.

  Як уникнути перенапруження голосових зв’язок?

  Уникайте форсування голосу, робіть розминку перед виконанням та дотримуйтеся технік правильного дихання. Якщо виникають болі або напруження, негайно проконсультуйтеся з учителем вокалу.

  Як покращити діапазон голосу?

  Розширюйте свій діапазон поступово, включаючи вправи для роботи з високими і низькими нотами. Звертайте увагу на техніку дихання та позиції тіла.

  Чи важливо вивчати музичну теорію для вокальної майстерності?

  Знання музичної теорії може значно полегшити розуміння музичних композицій та сприяти точному виконанню. Рекомендується вивчати основи музичної теорії.

  Як впоратися з тривогою перед виступом?

  Застосовуйте техніки релаксації та дихання для зменшення стресу. Регулярна практика та підтримка вчителя можуть допомогти подолати тривогу та покращити впевненість під час виступів.

  У якому віці пізно вчитися співати?

  Успішно відвідувати уроки вокалу можна абсолютно у будь-якому віці. Навіть якщо вам вже 40 років – не слід нехтувати власними мріями!

  Зателефонувати
  Instagram
  Facebook
  Telegram