Skip links

Уроки барабанів

Ми рекомендуємо розпочинати навчання з 6-ти років.

Ми також викладаємо для дорослих,
які не мають навичок або бажають розвинути вже існуючі.

від 6-ти років

можливість займатись для себе

можливість професійно рости та розвиватись

по бажанню:

виступи на конкурсах

студійні записи

виступи на концертах

зйомки у музичних відео

участь у дитячому гурті

можливість займатись для себе

вечірні заняття у після робочий час

можливість професійно рости та розвиватись

по бажанню:

виступи на концертах

студійні записи

запис пісні

зйомки у музичних відео

відвідування івентів YOLO

Ціни на навчання

міні Індіго

2475 / грн. міс.

Мінімально потрібне навчальне навантаження.

 • 4-5 індивідуальних (по 45 хв.)
 • 4-5 бонусних занять з теорії (по 70 хв.)
 • двічі на тиждень
 • безкоштовне пробне заняття

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ

  Адреса філіалу, у якому ви хочете навчатися

  .

  Гра на барабанах у YOLO це новий виток історії простору. Ми знімаємо музичні відео ще з 2010 року, кожного разу запрошували різних барабанщиків зі всієї України. Найпопулярніше відео, котре набрало понад 3 мільйони переглядів – це каверверсія гурту PALANKA на пісню Rammstein – Amerika. Найбільше шанувальників цього відео відгукнулось з країн латинської Америки.

  І ось коронавіруси призупинили нашу діяльність та війна додала свого. Було прийняте рішення відкривати новий напрям – барабани, для цього ми підготували просторе приміщення, зробили внутрішні роботи по акустичній ізоляції та виготовили подіум для барабанів. Гра на ударних інструментах є дуже дискомфортною і навіть травматичною для вашого слуху та навколишніх людей у приміщеннях з голими стінами. Тому ще з давніх-давен використовують килими та лотки від курячих яєць. Погугліть, якщо цікаво) Ми використали поролон, ковролін та дерево для оздоблення нашої акустичної аудиторії для занять.

  В наявності дві барабанні установки. Електрична YAMAHA DTX452K та акустична Millenium. Вони нові та у гарному стані. Також поряд з барабанами є мікшерний пульт з блютузом, що значно спростить ввімкнення мінусів ваших улюблених виконавців. Є комфортні умови навчання, де дорослі та діти зможуть опанувати барабани відвідуючи наші курси.

  Ми можемо підготувати для вас будь-яку пісню, яка вам подобається. Підібрати барабанну партію і зробити для вас ноти – не є проблемою. Також ми підготуємо для вас аудіодоріжку без барабанів (то називається – барабанний мінус). Єдиний нюанс – вам необхідно мати необхідний запас умінь для її виконання. В цьому вам допоможе ваш викладач з барабанів.

  Для того, щоб навчитися грати на барабанах варто хоча б гіпотетично задуматись про покупку барабанів. Якщо ви проживаєте у квартирі, то гарним рішенням буде електрична ударна установка. Ви проживаєте в особняку або маєте гараж з опаленням – вітаємо! Ви можете дозволити собі акустичні барабани!

  Ми знаємо де можна придбати доступні барабани для навчання вдома. Допоможемо вам скласти та налаштувати у вас вдома. Вчитися грати буде комфортно!

  Поширені питання щодо уроків гри на барабанах:

  Чи потрібно вивчати музичну теорію для гри на барабанах?

  Вивчення основ музичної теорії полегшить розуміння ритміки та сприятиме точному виконанню. Однак барабани — це також інструмент самовираження та креативності.

  Як вибрати відповідні палички для гри на барабанах?

  Вибирайте палички відповідно до вашого стилю та вподобань. Різні форми та матеріали впливають на звук та відчуття гри.

  Як уникнути втоми під час гри на барабанах?

  Зберігайте правильну позу та робіть розминку перед грою. Регулярні перерви допоможуть уникнути м’язової втоми.

  Як покращити координацію рук та ніг?

  Використовуйте вправи для розвитку координації між рухами рук та ніг. Тренуйте прості та складні паттерни, щоб підвищити вміння використовувати обидві частини тіла.

  Як підготуватися до виступу перед аудиторією?

  Практикуйте перед виступом, пристосовуйтеся до різних акустичних умов та вивчайте різноманітні стилі музики. Заспокойте свій ритм та насолоджуйтеся моментом виступу.

  Згадуйте, що гра на барабанах — це не тільки техніка, але і власний стиль та самовираження. Насолоджуйтеся своєю музичною подорожжю!

  Зателефонувати
  Instagram
  Facebook
  Telegram