Skip links

ВИКЛАДАЧІ

Усі викладачі YOLO мають освіту за професійним спрямуванням, досвід роботи та вищу освіту. Більшість є магістрами музичного мистецтва, випускниками Львівської та Київської музичної Академії.

Святослав Адепт

Викладач гітари, засновник.

Освіта – ЛДМУ ім. С. П. Людкевича.

Досвід роботи понад 10 років, організатор дитячого поп-рок гурту PALANKA (palanka.com.ua). Принципи роботи базуються на індивідуальних здібностях (задатках) та музичних смаках учня. Основним акцентом в навчанні є вивчення грифу, підбір на слух та гра у музичному колективі.

Андріана Сенів викладач вокалу в YOLO

Андріана Сенів

Викладач вокалу.

Освіта – ЛНМА ім. М. В. Лисенка, магістр.

Працює з учнями за американською програмою Singing Success – це програма Brett’а Manning’а, за якою займалось чимало зарубіжних зірок, зокрема: Taylor Swift, Leona Lewis, Miley Cyrus. Особисто знайома з Бретом Менінгом.

Анна Соколова викладач фортепіано в YOLO

Анна Адамчук

Викладач з фортепіано.

Освіта – ІФФМК ім. Д. В. Січинського.

Велику роль у моїй роботі відводиться звуковидобуттю, постановці рук та артикуляції. Крім величезного досвіду в навчанні дітей та дорослих, я також готую їх до запису в студії звукозапису, гри в гурті та участі в конкурсах. Я вважаю, що музична справа завжди повинна бути доведена до кінця. Мої учні вже з 6 років є лауреатами міжнародних конкурсів.

Тарас Мазур - викладач вокалу в YOLO

Тарас Мазур

Викладач гітари.

ЛНМА ім. М. В. Лисенка, магістр.

Активний концертуючий музикант, композитор та автор таких шедеврів як: “Стільки в Тобі Радісного Світла”, “Вибирай” , “Моє Серце Стало Твоїм, “Я Зачекаю”, “Дай Мені Себе”. У навчанні використовує методичні посібники європейських та американських гітарних шкіл. Гастролював у Швеції, Німеччині, Франції, Чехії та інших країнах.

Ярослав Лещух

Викладач барабанів.

Освіта – ЛДМУ ім. С. П. Людкевича.

Працював як музикант з такими артистами, як Ірина Білик, Олександр Пономарьов, а також приймав участь у четвертому сезоні шоу “Голос Країни”. Крім того, у мене була можливість співпрацювати з бродвейською співачкою Шарон Вілкінс. У своїй роботі я використовую різні методики, такі як “Back To Basics” і “The Next Step” від Дейва Векла, “History of American Drums” від Стіва Сміта та “Language of Drums” від Бенні Греба. Я комбіную ці методики зі своїм 20-річним досвідом гри на барабанах. Завдяки цьому багато моїх учнів стали професіоналами у грі на барабанах і співпрацюють з відомими українськими артистами.

Мар’ян Михайлишин

Викладач вокалу.

Освіта – ЛНМА ім. М. В. Лисенка.

Учасник кавер гурту, активно концертуючий музикант, автор пісень таких як “Мамині слова”, “Щастя”, “Свято”, “Подарую тобі” та “Залиши”. Все своє життя займаюся улюбленою справою та вже більше 6 років педагогічною діяльністю. Використовую методики навчання європейської так і американської школи вокалу. Допомагаю початківцям відчути потенціал свого голосу та навчитися ним керувати, знайти власну манеру та стиль, по новому розуміти та ширше відчувати музику в її нюансах.

Дмитро Слєпухін

Викладач гітари.

Освіта – ЛДМУ ім. С. П. Людкевича.

Є активним концертуючим гітаристом, аранжувальником і музичним керівником вокально-інструментального квінтету української пісні “Wszystko”. В своїй роботі він не лише володіє базовими навичками та вміннями, але також приділяє особливу увагу аналізу грифу гітари і поглибленому вивченню джазової гармонії та імпровізації. Дмитро працює у таких стилях, як Hard Rock, Funk, Jazz, Rhythm’n’Blues, Soul, Jazz-Rock, Big Beat та інші.

Вікторія Шмігель викладач фортепіано в YOLO

Вікторія Тимцюрак

Викладач з фортепіано.

Освіта – ЛНМА ім. М. В. Лисенка, магістр.

Навчалася у класі Тетяни Мілодан, Петра Довганя, а також у видатної Львівської піаністки Марії Крушельницької. Працює за методиками визначних піаністів-педагогів: Генріха Нейгауза, Вілема Курца та Василя Барвінського. Має великий досвід роботи з дітьми та дорослими.

Денисюк Святослав

Викладач з барабанів.

Освіта – ЛНМА ім. М. В. Лисенка.

Артист симфонічного оркестру Львівської філармонії. Навчався в школі по класу ударних інструментів у класі Олійника Б. М. Використовує провідні навчальні методики Бенні Греба, Ларнела Л’юіса та Джареда Фолка. Виступав на провідних сценах США, Франції, Німеччини, Швейцарії та інших країнах.

Каріна Кумар викладач вокалу в YOLO

Каріна Кумар

Викладач з вокалу.

Освіта – ЛНМА ім. М. В. Лисенка.

Навчаюсь у ЛМНА ім. Лисенка за спеціалізацією «джазовий спів». Займаюся викладацькою діяльністю понад 3-х років. Якісний вокал починається з правильно поставленого голосу та дихання, працюю над фізіологією. Співаємо пісні, які подобаються вам та мотивують.

Микола Лахман

Викладач з фортепіано.

Освіта – ЛНУ імені І. ФРАНКА

За час своєї педагогічної та концертної діяльності Микола розробив чітку методику, спрямовану на формування рівностороннього музиканта, де теорія тісно поєднується з практикою. Я навчаю грати та розуміти класичну музику, рок, блюз, джаз та поп-музику. Крім педагогічної роботи, я активно виступаю і співпрацюю з групами Natodi, Empire та Mia Ramari.

Фішер Тетяна викладач теорії музики в YOLO

Тетяна Фішер

Викладач з музичної грамоти.

Освіта – ЛНМА ім. М. В. Лисенка, аспірант.

Я є вихованкою ЛДМУ (зараз ЛМФК) ім. С. Людкевича, яке вважаю своєю alma mater. В 2015 здобула ступінь магістра музичного мистецтва ЛНМА ім. М. Лисенка, в 2019 р. – завершила аспірантуру при музичній академії. Викладаю музично-теоретичні дисципліни в ЛМФК ім. С. Людкевича та є завідувачем бібліотеки закладу. Результати педагогічної та наукової роботи активно презентую на міжнародних та всеукраїнських конференціях, конкурсах наукових робіт з 2010 р. і до тепер

Зателефонувати
Instagram
Facebook
Telegram