Skip links

Уроки ГІТАРИ

Ми рекомендуємо розпочинати навчання з 6-ти років.

Ми також викладаємо для дорослих,
які не мають навичок або бажають розвинути вже існуючі.

від 6-ти років

можливість займатись для себе

можливість професійно рости та розвиватись

по бажанню:

виступи на конкурсах

студійні записи

виступи на концертах

зйомки у музичних відео

участь у дитячому гурті

можливість займатись для себе

вечірні заняття у після робочий час

можливість професійно рости та розвиватись

по бажанню:

виступи на концертах

студійні записи

запис пісні

зйомки у музичних відео

відвідування івентів YOLO

у нас є досвід роботи дистанційно

вік: від 12 років та для дорослих

на даний момент навчаємо віддалено у США, Німеччині та Домініканській Республіці

необхідно мати власний інструмент

достатньо просто мати доступ до інтернету

Працюємо через Zoom, Meets та Messenger

зручні міжнародні платежі

для тих, хто бажає навчитися, але поруч нема кому навчити

проводимо занняття українською мовою

Ціни на навчання

МІНІ ІНДІГО

Заняття двічі на тиждень

Мінімально потрібне навчальне навантаження.

4-5 індивідуальних (по 45 хв.)

4-5 бонусних занять з теорії (по 70 хв.)

Індивідуальні заняття двічі на тиждень

Безкоштовне пробне заняття

ІНДІГО

Заняття тричі на тиждень

Оптимальне навчальне навантаження.

8-9 індивідуальних (по 45 хв.)

4-5 бонусних занять з теорії (по 70 хв.)

Індивідуальні заняття тричі на тиждень

Безкоштовне пробне заняття

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ

  Адреса філіалу, у якому ви хочете навчатися

  .

  Найрозповсюдженіша фраза щодо уроків гри на гітарі це звісно “тож треба спочатку навчитись грати на простій гітарі, а потім можна перейти на електро, правда?”, ні це так. У електрогітари є значні плюси для початківців: це низька посадка струн, менше сили при притисканні струни, практичність використання на концертних майданчиках. На електрогітарі можна займатись без проблем з нуля. В музичному просторі YOLO уроки гри на гітарі проводяться для дітей та дорослих. Діти можуть починати вже з 6 років. Питання інструменту теж стоїть гостро, гітари для дорослих не підходять дітям. Команда YOLO з радістю проконсультує вас відносно покупки гітари, яка по своєму форм фактору та технічним характеристикам підійде дитині. Ми співпрацюємо з музичними магазинами Львова, зокрема мережею Трембіта/Орфей і також надамо вам невелику знижку.

  Ми також проводимо уроки гітари для дорослих. Вам необхідно мати інструмент для занять вдома, на початку навчання можна займатись на гітарах музичного простору YOLO. Ми рекомендуємо вам купувати новий музичний інструмент зі знижкою, котру ми вам даємо. У випадку покупки інструменту з рук вам необхідно буде сплатити доставку (300-400 грн), придбати та поставити нові струни, оцінити наявні дефекти візуальні й технічні буде непросто на відділенні пошти. Магазин дає річну гарантію на інструмент і у випадку якщо викладач знайде значні недоліки вам його просто замінять на інакший. У випадку купівлі гітари з рук, ремонт інструменту необхідно буде сплачувати самостійно, в нас вже були такі випадки. Це весь процес заважає ефективно проводити уроки на гітарі.

  Рекомендуємо дотримуватись наших рекомендацій щодо навчання та обслуговування інструменту і кожен урок на гітарі буде для вас корисним!

  Музичний простір YOLO проводить уроки гітари за двома адресами: вул. Княгині Ольги 106 (новий ЦУМ), та вул. Кульпарківська 99 Ліцей “Європейський”.

  Поширені питання щодо уроків гри на гітарі

  Як часто мені слід тренувати на гітарі?

  Ставте перед собою завдання витрачати принаймні 20-30 хвилин щоденно на тренування. Регулярні тренування – ключ до успіху!

  Яка важливість вправ для пальців?

  Вправи для пальців допомагають зміцнити пальці та покращити координацію, що полегшує навігацію по грифу. Включайте вправи у свою рутину тренувань для покращення майстерності.

  Як уникнути болю в пальцях під час гри?

  Спочатку трошки дискомфорту є нормою, але надмірний біль може вказувати на неправильну техніку. Впевніться в правильному розташуванні пальців, використовуйте струни легшого калібру і робіть перерви під час тренувань, щоб уникнути напруження.

  Що таке силові акорди і як їх грати?

  Силові акорди — це основа року та попмузики. Вони складаються з двох або трьох нот і граються, натискуючи струни вказівником та безіменним або мізинцем. Експериментуйте із їх розташуванням на грифі.

  Чи необхідно вивчати музичну теорію для гри на гітарі?

  Хоча це не обов’язково, вивчення основ музичної теорії може значно полегшити розуміння інструменту. Це допомагає в композиції, імпровізації та спілкуванні з іншими музикантами.

  Не забувайте насолоджуватися процесом навчання, бути терплячими й звертатися за порадою до свого вчителя гри на гітарі для індивідуальних порад та фідбеку.

  Зателефонувати
  Instagram
  Facebook
  Telegram