Skip links

Уроки Укулеле

Курс гри з укулеле для підлітків та дорослих (від 14 років)

Маленький мобільний музичний інструмент допоможе провести час з користю та вразити оточуючих своєю грою вже за три місяці!

Початковий рівень, для новачків.

для підлітків(від 14 років) та дорослих

до 6-ти чоловік у групі

Розклад групи: Вт Чт 18:00, 19:00 (розклад можна узгодити з групою). За адресами - м. Львів, вул. Кульпарківска 99, Ліцей “Європейський”

Потрібно власне укулуле в чохлі та зошит. Якщо у Вас ще нема інструменту, можемо порадити що придбати.

На курсі ви вивчите посадку, постановку лівої та правої руки, вправи, гра медіатором, гра акордами, проста музична теорія, робота з метрономом, розбір пісень.

Ціни на навчання

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ

  Адреса філіалу, у якому ви хочете навчатися

  .

  Поширені питання щодо уроків гри на укулеле:

  Як часто мені слід тренувати на укулеле?

  Рекомендується тренуватися принаймні 20-30 хвилин щоденно для помітного прогресу. Регулярні тренування є ефективнішими, ніж довгі, але рідкісні сесії.

  Чи потрібно вивчати ноти для гри на укулеле?

  Хоча це не обов’язково, вивчення основ музичної нотації може полегшити розуміння музики та вам допоможе читати та відтворювати ноти на укулеле.

  Як запобігти болю в пальцях від струн?

  Спочатку трошки дискомфорту — це нормально. Для запобігання надмірному болю використовуйте м’якіші струни, а також робіть перерви та розтяжку під час тренувань.

  Як вибрати правильний розмір укулеле?

  Виберіть розмір укулеле відповідно до свого зручного розміру рук. Зазвичай для початківців рекомендуються укулеле типу Soprano або Concert.

  Чи можна грати різні жанри музики на укулеле?

  Так, укулеле підходить для багатьох жанрів, включаючи поп, рок, фолк та джаз. З експериментами ви зможете знайти свій стиль та звучання на укулеле.

  Не забувайте насолоджуватися музичним процесом і завжди звертайтеся за допомогою до свого учителя для персоналізованої підтримки.

  Зателефонувати
  Instagram
  Facebook
  Telegram